Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 195057 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°31*57*N,15°06*13*E |
PSČ: | 294 12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/09/04 | Podmoklice | PKL | 16,48 | 9 | 7 | ||
2021/09/26 | Ploukonice | PKL | 17,17 | 16 | 0 | ||
2021/09/12 | Kosmonosy | JL | 18,55 | 13 | 3 | ||
2021/09/18 | Malá Skála | JL | 19,08 | 16 | 0 | ||
2021/07/18 | Borovice | JL | 19,52 | 13 | 3 | ||
2021/09/25 | Benešov u Semil | JL | 20,74 | 16 | 0 | ||
2021/08/29 | Dneboh | JL | 21,15 | 13 | 3 | ||
2021/09/26 | Radimovice | JL | 23,86 | 18 | 0 | ||
2021/09/19 | Košťálov | JL | 26,61 | 16 | 0 | ||
2021/08/07 | Bechov | JL | 30,63 | 21 | 0 | ||
2021/07/17 | Krásná Ves | JL | 32,89 | 17 | 0 | ||
2021/09/11 | Karlinky | PKL | 47,04 | 16 | 0 | ||
2021/09/11 | Tanvald | JL | NP | 19 | 0 | ||
2021/07/03 | Dubenec | JL | NP | 19 | 0 | ||
2021/07/04 | Sychrov | JL | NP | 19 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
20. místo BP 201816. místo BP 201914. místo BP 202220. místo JL 202216. místo BP 2023
Jizerská liga
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: 18,55 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 9 počet výsledků: 12x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: 16,48 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/04/20 | Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B | |
2020/08/30 | Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020 | |
2023/06/17 | Žehrov, Sport. areál U Rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2023 | |
2023/06/17 | Žehrov, Sport. areál U Rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2023 | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2021/06/26 | Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru | 30 | |
2021/07/03 | Dubenec, VČHL Dubenec | 21 | |
2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | 20 | |
2021/07/04 | Sychrov, Káčovský pohár | 5 | |
2021/07/17 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 4 | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | 22 | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | 22 | |
2021/08/28 | Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka | 6 | |
2021/08/29 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 22 | |
2021/09/11 | Tanvald, Tanvald | 25 | |
2021/09/12 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 25 | |
2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 23 | |
2021/09/19 | Košťálov, Košťálovský pohár | 23 | |
2021/09/25 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 22 | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | 22 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře